LVIII Zjazd Forum Uczelni Ekonomicznych

W dniach 1-4 grudnia w Katowicach odbył się LVIII Zjazd Forum Uczelni Ekonomicznych, w ramach którego odbyła się Konferencja Polskich Uczelni Ekonomicznych. Samorząd Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu reprezentowali: Abigail Hańczyk, Weronika Rębacz, Roksana Białowąs, Ewelina Wrzosek, Julia Wojtyra, Aleksandra Hyżyk, Karolina Palenicka, Mateusz Salamon oraz Grzegorz Błaszczyk.

Podczas obrad w piątek 2 grudnia podsumowane zostały działania przy projektach: Transekonomik oraz Test Wiedzy Ekonomicznej, a także odbyła się dyskusja dotycząca Mostów Ekonomicznych. W sobotę 3 grudnia w trakcie Konferencji - ze swojej całorocznej działalności sprawozdało się Prezydium FUE, które uzyskało absolutorium.

Odbyły się również wybory Prezydium kadencji 2023, w skład którego weszli:

Paulina Morawska z Parlament Studencki Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach - Przewodnicząca Prezydium;

Piotr Borczyński z Samorząd Studentów SGH Warsaw School of Economics – Wiceprzewodniczący, Członek Prezydium ds. Projektów Merytorycznych;

Marianna Walczak z Parlament Studencki Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu – Członek Prezydium ds. Mobilności Studenckiej;

Agnieszka Grzegorczyk z Parlament Studencki Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie – Członek Prezydium ds. PR i Marketingu;

Julia Wojtyra z Samorząd Studentów Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu – Członek Prezydium ds. Współpracy ze Środowiskiem Zewnętrznym. W trakcie Zjazdu odbyło się również spotkanie Stowarzyszenia Forum Uczelni Ekonomicznych. Powołane zostały nowe Władze Stowarzyszenia w składzie: Marcin Pioch z Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu – Prezes; Tomek Maurek z Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie – Wiceprezes; Piotr Parkieta z Parlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach – Sekretarz.

Serdecznie gratulujemy starym członkom uzyskania absolutorium, a nowo powołanym na funkcje życzymy sukcesów i wytrwałości!

42 wyświetlenia0 komentarzy