top of page
5.png

5 FAKTÓW O PRACY W BNY MELLON

1. Działalność 
BNY Mellon, marka firmowa The Bank of New York Mellon Corporation, jest globalną firmą inwestycyjną, która pomaga klientom zarządzać ich zasobami finansowymi w trakcie całego cyklu inwestycyjnego. BNY Mellon Poland pełni funkcję wspierającą dla innych podmiotów BNY Mellon. Nasze biuro we Wrocławiu to rozwijająca się lokalizacja, w której ponad 1000 osób dostarcza usługi wsparcia dla innych podmiotów firmy w zakresie księgowości funduszy, operacji inwestycyjnych i rozwiązań technologicznych. Nasi pracownicy mają swój wkład w innowacje i realną zmianę przyszłości finansów.

mell.jpg

2. Kultura 
Nasza kultura oparta jest na kilku filarach:
...na celu firmy, by "napędzać sukces finansowy instytucji i klientów indywidulanych”,
... na wartościach organizacyjnych, które wynikają bezpośrednio z naszych zachowań, 
... na charakterystyce naszych zespołów, które tworzą ludzie różnych dyscyplin, różnych kultur,

o różnych pasjach i w różnym wieku,
... na silnej więzi z lokalną społecznością, której członkiem jesteśmy od 2010 roku.
Na bazie tych solidnych podstaw, wspólnie tworzymy warunki, w których każdy jest częścią zespołu i każdy ma szanse rozwinąć swój potencjał. 

mell2.jpg

3. Benefity

Zależy nam, by nasi pracownicy czuli się spełnieni zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, dlatego pakiet benefitów oferowany pracownikom BNY Mellon Poland jest nie tylko obszerny, ale także elastyczny, by każdy mógł dostosować go do własnych preferencji. Dostępne benefity dzielimy na cztery główne kategorie - zdrowie fizyczne, bezpieczeństwo finansowe, odporność emocjonalna i styl życia. W ramach tych kategorii mieszczą się takie propozycje jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, system kafeteryjny i wiele innych. Rodzice mogą dodatkowo liczyć na wsparcie w opiece nad dziećmi. To jeden z wielu powodów, dlaczego otrzymaliśmy tytuł "Pracodawcy Przyjaznego Rodzicom".

2me.jpg

4. Rozwój 
W BNY Mellon wierzymy w ciągłą naukę i rozwój, niezależnie od etapu kariery. Wszyscy nasi pracownicy korzystają z obszernej oferty programów rozwojowych. Rozmiar i złożoność naszej organizacji zapewniają szereg możliwości, dlatego nasi pracownicy co miesiąc otrzymują informacje o otwartych rolach w różnych działach i projektach firmy.  Oferujemy jasno-zdefiniowane, przejrzyste ścieżki rozwoju i programy motywacyjno-uznaniowe, dzięki którym rozwiniesz się personalnie i zawodowo. Naszym celem jest pomóc Ci osiągać Twoje cele.

Poznaj ludzi w BNY Mellon!
 

mell3.jpg

5. Kwalifikacje

W BNY Mellon, szczególny nacisk kładziemy na otwartość i tolerancję, dlatego szukamy ludzi o różnorodnych talentach. We Wrocławiu oferujemy wiele ról – od stanowisk dla absolwentów, po funkcje kierownicze i eksperckie dla doświadczonych specjalistów z branży finansowej. Jeśli znasz język angielski w stopniu pozwalającym na prowadzenie profesjonalnej rozmowy, masz doświadczenie w finansach, a do tego organizacja i komunikacja są Twoimi mocnymi stronami, aplikuj. Inwestujemy w ludzi, którzy działają etycznie, zgodnie z prawem i spójnie - niezależnie od warunków.

 

Aplikuj! 

mell5.png

PROGRAMY DLA STUDENTÓW

Data Science & Analytics

BNY Mellon wspiera i promuje młode talenty w obszarze Data Science & Analytics.

 

Czy to Twój sposób myślenia pomoże rozświetlić i zrewolucjonizować naszą branżę?

 

Zarejestruj się na nasze Seminaria i dowiedz się, jak specjaliści łączą teorie Data Science z ich praktycznym zastosowaniem w biznesie.  

 

Weź udział w Konkursie na najlepszą pracę magisterską i zaprezentuj swoje odkrycia najlepszym ekspertom w dziedzinie matematyki, finansów i biznesu.

 

Dowiedz się więcej!

mell6.jpg

Graduate Opportunities Program

Jeśli interesuje Cię świat finansów i chcesz mieć swój wkład w jego przyszłość, ten program pomoże Ci odkryć Twój potencjał. Program oferuje szkolenia, możliwości nauki i rozwoju w międzynarodowym środowisku lidera branży. Do udziału w programie zapraszamy studentów

i absolwentów, którzy chcą podjąć pracę w działach operacji i usług inwestycyjnych, w pełnym wymiarze godzinowym.

 

Czego możesz się spodziewać przystępując do Graduate Opportunities Program?

  • Jasnej ścieżki rozwoju

  • Przejrzystych kryteriów oceny

  • Regularnych informacji zwrotnych o Twoim postępie

  • Regularnych podwyżek uzależnionych od wyników Twojej pracy

  • Możliwości awansu na pozycję seniorską po 18 miesiącach

  • Szkolenia z zakresu rynków finansowych, systemów międzynarodowych oraz business English

  • Możliwość współpracy z międzynarodowymi zespołami

 

Aplikuj do programu

 

bottom of page