II SPOTKANIE ZDALNE RADY UCZELNIANEJ SAMORZĄDU STUDENTÓW - 17.11.2020 r.

Drodzy Studenci,

serdecznie zapraszam Was na drugie zdalne spotkanie Rady Uczelnianej Samorządu Studentów - organu uchwałodawczego Samorządu Studentów.

Zebranie zdalne odbędzie się 17.11.2020 r. o godzinie 18:00.

By dołączyć na zebranie (za pośrednictwem kanału na platformie MS Teams), kliknijcie w ten link - ZEBRANIE.

Szczegółową agendę możecie znaleźć w poniższym pliku, a głównym przedmiotem zdalnego posiedzenia będzie skrótowe przedstawienie najważniejszych działań organów Uczelni oraz Samorządu Studentów.

Dodatkowym punktem agendy są także sprawy różne i wolne wnioski, na których będziecie mogli zabrać głos w sprawach nieporuszonych na zebraniu lub jeżeli będziecie chcieli o coś się zapytać.

Jeżeli chcecie uczestniczyć w Zebraniu, a w tym czasie macie obowiązkowe zajęcia, zachęcamy do wypełnienia formularza z prośbą o zwolnienie rektorskie na czas Zebrania - FORMULARZ

ZAPROSZENIE_RUSS_17_11_2020
.pdf