TEDxUEWroc: Bridge to The Future

28 kwietnia br. odbyła się II edycja konferencji TEDxUEWroc organizowanej przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

9 niesamowitych prelekcji z zakresu edukacji, zdrowia i rozwijania kompetencji przyszłości. Każdy z prelegentów w swoim wystąpieniu podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem, co dostarczyło nam wiele pomysłów do przemyśleń i rozwoju.

Konferencję zorganizowali: Grzegorz Błaszczyk, Kamila Żabczak, Maciej Gajda, Aleksandra Magiera, Aleksandra Kruż, Maksymilian Czauderna, Bernadetta Garbiec, Szymon Frelichowski, Zofia Palus, Wioletta Blicharska, Zuzanna Banaś, Natalia Pietrzak, Valeria Urbaniec, Michał Surma, Justyna Piotrowska, Oliwia Pawlak, Seweryn Kosowski oraz Katarzyna Duszeńko.

82 wyświetlenia0 komentarzy