Wybory Przewodniczącego oraz Komisji Rewizyjnej SSUEW

Drodzy Studenci,

W związku z niewystarczającą liczbą zgłoszeń, przedłużamy termin wysłania formularzy zgłoszeniowych wraz ze skanem legitymacji do 19.09.2023r. godz. 20:00.

Przypominamy także: Zgodnie z regulaminem, członkiem KR może zostać wyłącznie były Przewodniczący, Wiceprzewodniczący Samorządu, Członek Zarządu lub osoba, która pełniła funkcję Członka Zarządu w zarządzie JOSS lub organizacji studenckiej działającej na Uniwersytecie, która uzyskała absolutorium za swoją kadencję, lub osoba z minimum 2 letnim stażem w działalności studenckiej Uniwersytetu.

Jeśli zaś chodzi o kandydatów na Przewodniczącego Samorządu, to prawo do ich zgłaszania przysługuje:

1) ustępującemu Przewodniczącego Samorządu Studenckiego;

2) minimum 3 członkom Zarządu SSUEW;

3) minimum 50 Studentom UEW.

Dołączamy zatem odpowiednie formularze zgłoszeniowe oraz informujemy, że czas na ich przesłanie upływa 19.09.2023 o godz. 20.00. Podpisane formularze należy przesłać na adres: skw@samorzad.ue.wroc.pl wraz ze skanem legitymacji studenckiej.

Pozdrawiamy, Studencka Komisja Wyborcza

Uchwała-nr-8-Studenckiej-Komisji-Wyborczej.docx