SPOTKANIE ZDALNE RADY UCZELNIANEJ SAMORZĄDU STUDENTÓW - 27.10.2020 r.

Zaktualizowano: 25 paź 2020

Drodzy Studenci,

serdecznie zapraszam Was na pierwsze w tym roku akademickim zdalne spotkanie Rady Uczelnianej Samorządu Studentów - organu uchwałodawczego Samorządu Studentów.

Zebranie zdalne odbędzie się 27.10.2020 r. o godzinie 20:00.

By dołączyć na zebranie (za pośrednictwem kanału na platformie MS Teams), kliknijcie w ten link - ZEBRANIE.

Szczegółową agendę możecie znaleźć w poniższym pliku, a głównym przedmiotem zdalnego posiedzenia będzie głosowanie w sprawie przyjęcia celów strategicznych dla Zarządu Samorządu, Wiceprzewodniczących i Przewodniczącego.

Ustalając swoje cele strategiczne, każdy z reprezentantów Samorządu skupił się na tym, co należy poprawić na lepsze lub wprowadzić, by usprawnić działania Samorządu i być bardziej transparentnymi w naszych działaniach.

Dodatkowymi punktami agendy są aktualności uczelniane, na których przedstawię Wam nasze działania w ostatnim miesiącu, a także sprawy różne i wolne wnioski, na których będziecie mogli zabrać głos w sprawach nieporuszonych na zebraniu.

//edit 25.10.2020 (20:24) - dodanie projektu Uchwały Strategicznej jako załącznika do posta.

PROJEKT_UCHWAŁY_STRATEGICZNEJ
.pdf